Biznesowo o prawie i podatkach.

Nota prawna

Wszelkie publikacje zamieszczone na niniejszym portalu doradcatransakcyjny.pl (dalej jako: „Portal”) zostały sporządzone z najwyższą starannością.

Proszę mieć ma uwadze, że Cieślikowski, Chmarzyński, Dąbek kancelaria adwokacko-radcowska spółka jawna ani autorzy tekstów (dalej jako: „Autorzy”) nie ponoszą odpowiedzialności za treść zamieszczoną na niniejszym Portalu w zakresie, w jakim podmioty trzecie mogłyby doznać szkody majątkowej lub niemajątkowej, podejmując (lub zaniechując podjęcia) jakiekolwiek czynności na podstawie treści zamieszczonych na Portalu.

Treść Portalu nie stanowi informacji prawnej, opinii prawnej ani jakiejkolwiek porady prawnej i samodzielnie nie powinna być podstawą do podjęcia jakiejkolwiek decyzji. Treść Portalu nie stanowi informacji o stanie obowiązującego prawa ani prawa uchwalonego w przyszłości. Treść Portalu stanowi wyłącznie odzwierciedlenie poglądów autorów i nie stanowi oficjalnego stanowiska autorów w jakiejkolwiek sprawie. Autorzy zastrzegają prawo do zmiany tekstów oraz poglądów przedstawionych na Portalu, w szczególności w przypadku zmiany prawa lub praktyki orzeczniczej sądów i organów administracji.

Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem kwestii poruszonych na Portalu zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy.  Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres  w.chmarzynski@doradcatransakcyjny.pl

Strona zapisuje pliki cookies na Twoim komputerze. Dowiedz się więcejRozumiem